Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: MEDACOL

Oil for life maska peel-off z owoców egzotycznych ma idealne zastosowanie do zabiegów pilingujących i oczyszczających.  Papaja i ananas wchodzące w skład maski zawierają duże ilości papainy oraz bromeliny - enzymów usuwających martwe komórki. W rezultacie skóra jest nawilżona i głęboko oczyszczona a pory wyraźnie zwężone. Efekt poprawiający koloryt skóry widoczny po pierwszym zastosowaniu. Kojący zapach owoców egzotycznych poprawia nastrój podczas zabiegu i zamienia go w przyjemną chwilę relaksu. Dzięki zawartości w większości naturalnych składników nie podrażniąnaszej skóry.

Maseczka jest bardzo wydajnym kosmetykiem nałożysz ją na buzię i szyję. Kosmetyk zastyga jak klasyczna maseczka algowa stosowana w salonach kosmetycznych. Równie szybko, bez problemu maseczkę zdejmiejsz z twarzy. Brak jest jakichkolwiek zaczerwień po zabiegu.

Stwórz swoje domowe spa, zadbaj o skórę jak profesjonalistka.

Stosowanie :

Maskę peel-off należy zmieszać z aktywatorem znajdującym się w opakowaniu. Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy. Pozostawić na 15 minut do całkowitego zastygnięcia na twarzy. Zastosowanie najwyższej jakości alginianów powoduje mocne wiązania, dzięki czemu , maskę możemy ściągnąć w jednym kawałku. Po zabiegu skórę zmyć ciepłą wodą lub płynem miceralnym. Stosować dwa razy w tygodniu dla osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...