Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: MEDACOL

Maseczka kokosowa peel-off  jest szczególnie polecana dla cery suchej i odwodnionej. Miąższ kokosowy wchodzący w skład maski ma właściwości zmiękczające i odżywcze. Jest źródłem bogatym w witaminę E i kwasy tłuszczowe niezbędne dla komfortu cery wymagającej. W rezultacie skóra jest nawilżona i oczyszczona, nabierając zdrowego kolorytu już po pierwszym zastosowaniu. Aromatyczny zapach owocu kokosa poprawia nastrój podczas zabiegu i zamienia go w przyjemną chwilę relaksu.

Maseczka jest bardzo wydajnym kosmetykiem nałożysz ją na buzię i szyję. Kosmetyk zastyga jak klasyczna maseczka algowa stosowana w salonach kosmetycznych. Równie szybko, bez problemu maseczkę zdejmiejsz z twarzy. Brak jest jakichkolwiek zaczerwień po zabiegu.

Stwórz swoje domowe spa, zadbaj o skórę jak profesjonalistka.

Stosowanie:

Maskę peel-off należy zmieszać z aktywatorem znajdującym się w opakowaniu. Nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy. Pozostawić na 15 minut do całkowitego zastygnięcia na twarzy kiedy maska utworzy jednorodną powłokę. Zastosowanie najwyższej jakości algininów powoduje mocne wiązania, dzięki czemu maskę ściąga się łatwo i w jednym kawałku. Po zabiegu skórę zmyć ciepłą wodą lub płynem miceralnym. Stosować dwa razy w tygodniu dla osiągnięcia lepszych rezultatów.

Polecamy