O sklepie

Imper kosmetyki to sklep z bogatą ofertą najlepszych kosmetyków w najniższych cenach. Znajdziesz u nas wszystko co niezbędne do zadbania o urodę, do stworzenia idealnie skomponowanego makijażu czy pięknie pomalowanych paznokci.

Imper Kosmetyki działa z pełną satysfakcją, że może realizować zamówienia kosmetyków dla każdego Klienta. Oferujemy najlepsze kosmetyki do manicure, makijażu, pielęgnacji włosów. Dbamy również o dostępność profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich. Każde otrzymane zamówienie wykonujemy z największą dokładnością i starannością. Dbamy o zadowolenie Klienta z otrzymanych kosmetyków. Zapewniamy pancerne pakowanie przesyłki, szybkie doręczanie i tani koszt wysyłki. Każdego dnia cieszymy się z kontaktów z Klientami, zawsze chętnie udzielamy odpowiedzi na otrzymywane pytania. Jesteśmy profesjonalistami w naszej pracy. Dołącz do nas.

Pozostałe informacje

Ceniąc zadowolenie i satysfację Klientów ze świadczonych usług przez ImperKosmetyki informujemy, że nie korzystamy z doręczenia przesyłek firmą INPOST.

Zależy nam na bezpieczeństwie oraz na szybkim dostarczaniu paczek czego firma INSPOT nie zapewnia.

Decydując się na wysyłkę listem poleconym ekonomicznym informujemy, że zgodnie z obowiązującym regulaminem Poczty Polskiej termin doręczenia przesyłki przez wymienioną firmę to 3 dni robocze liczone po dniu nadania.

Zgodnie z umieszczoną informacją na internetowej stronie Poczty Polskiej wskazany termin nadejścia listu jest terminem deklarowanym.

Informujemy, że otrzymane zamówienia bez informacji o wybranym sposobie wysyłki paczki oraz braku wpłaty w czasie 7 dni roboczych od dnia wpłynięcia zostaną automatycznie anulowane. Wiadomość o anulowaniu zamówienia Kupujący otrzymuje drogą mailową.

Kilka (być może) ciekawych faktów:
- zdobyliśmy serca ponad 15 000 klientek z całej Polski
- zaufało nam ponad 100 salonów fryzjersko-kosmetycznych
- jesteśmy na Instagramie oraz Facebook-u
- dziennie realizujemy nawet do 150 zamówień
- poleciliście nasz sklep ponad 1600 razy swoim znajomym (liczymy tylko polecenia przez nasz formularz :))

Mamy wizję i apetyt na więcej. Oferujemy doświadczenie, pełen profesjonalizm i oryginalne kosmetyki w najniższych cenach w Polsce.

Zapraszamy!

Dane firmy:
Kamil Zbonikowski KamilZet
ul. Kościuszki 49/51 piętro 1
90-516 Łódź

NIP: 729-260-52-15
REGON: 100801211

Adres do korespondencji i odbiorów osobistych:
Imper kosmetyki
ul. Kościuszki 49/51 piętro 1
90-516 Łódź

Kontakt:
Tel. komórkowy - 508 210 051
Mail: sklep@imperkosmetyki.pl